Paralajmerim Cookie-t perdoren ne kete faqe per te ofruar pervojen me te mire perdoruese. Nese vazhdoni, supozojme se pajtoheni te pranoni Cookie nga kjo faqe. OK
Product filters Product filters

Lodra me Telekomandë

(0)
3856005159697
35x35x10cm, 5m/s, 8 min, 100m, 4 kanale, kamera per foto dhe video
75.00
Ne stok

Sasia minimale per "MS SKY PHANTOM drone with HD camera" eshte 1.

Shto ne listen e deshirave Compare