Paralajmerim Cookie-t perdoren ne kete faqe per te ofruar pervojen me te mire perdoruese. Nese vazhdoni, supozojme se pajtoheni te pranoni Cookie nga kjo faqe. OK
Product filters Product filters

Shëndeti dhe Bukuria

(0)

Argan Absolute Oil – Përzierje sublime e vajrave luksoze me parfum sensual për kujdesin e lëkurës

Vaj i thatë për kujdesje maksimale të lëkurës,pa lënë gjurmë vajore. I pasur me 99% prejardhje bimore,vaji i arganit jep efekt kundër moshës, vaji I Macadamias dhe avocados ndihmojnë absorbimin e shpejtë për të lënë një ndjesi madhështore në lëkurë! Pa paraben,pa silikon!

APLIKIMI: Vendosni disa pika në pëllëmben tuaj dhe masazhoni fytyrën,duart,trupin për një ndjesi të pa provuar më parë.

16.60
Ne stok
Shto ne listen e deshirave Compare
(0)

Argan Oil Elixir – Vaj argani me prejardhje 99% natyrale! Unik dhe i pasur me aromë ekzotike, ju dhuron flokë joshëse dhe të parezitueshme. I përshtatshëm për të gjitha llojet e flokut.Përbërja unike lejon që të gjejë përdorim shumë-dimensional.

APLIKIMI: Para shamponit – Vendosni 3 pika në pëllëmbën tuaj dhe masazhoni butësishst. Lani flokët normalisht dhe do të ndjeni menjëherë fuqinë e parezistueshme të arganit.

Para stilimit : Mund ta përdorni 2-3 pika para se ti nënshtroheni mjeteve termike dhe mbrojtja do të jetë afatgjatë

Pas stilimit: Përdorni 1-2 pika për majet tuaja dhe përmirësimi i fibrës së flokut do të jetë instant.

Mund të përdoret në çdo tip të flokut dhe nuk ka kufizim në përodrim! Kur ju duhet dhe ku ju duhet!

REZULTATET E PËRDORIMIT:

  • Flokët e thatë janë të ushqyer dhe të butë
  • Flokët e dëmtuar janë të revitalizuar dhe forcuar
  • Fitohet fleksibiliteti dhe shkëlqimi i humbur
  • Flokët e çrregullt zbuten dhe bëhen lehtë të menaxhueshëm
15.30
Ne stok
Shto ne listen e deshirave Compare
(0)
11.50
Ne stok
Shto ne listen e deshirave Compare
(0)
Maskare per çerpik me efekt 3D
2.50
Ne stok

Sasia minimale per "Classics 3D mascara" eshte 1.

Shto ne listen e deshirave Compare
(0)

Crystal Drops – I pasur me vitamina dhe aromë sensuale, është ideal për majat e ndara dhe ushqyerjen e flokëve në përgjithësi. Mbron flokët nga mjetet kimike dhe termike.

APLIKIMI: Derdhni disa pika në dorën tuaj dhe shpërndani nëpër flokë pas larjes, më pas stiloni sipas dëshirës.

100ml

12.20
Ne stok
Shto ne listen e deshirave Compare
(0)
Gold Star parfum per femra 100ml.
9.00
Ne stok

Sasia minimale per "Gold Star 100ml." eshte 1.

Shto ne listen e deshirave Compare
Na kontaktoni per cmim
Ne stok

Sasia minimale per "Gomë për Qafë" eshte 1.

Shto ne listen e deshirave Compare
(0)

Life Cream Developer – Formulë e përmirësuar! Krema zhvilluese(hidrogjeni) i disponueshëm në flakonë 100 ml dhe 1000 ml. Formula e butë,ideale për ngjyrosjen intensive dhe afatgjatë.

3.90
Ne stok
Shto ne listen e deshirave Compare
(0)
Life Cream Developer – Formulë e përmirësuar! Krema zhvilluese(hidrogjeni) i disponueshëm në flakonë 100 ml dhe 1000 ml. Formula e butë,ideale për...
1.10
Ne stok
Shto ne listen e deshirave Compare
35.00
Ne stok

Sasia minimale per "Karrig ndihmese per sallone" eshte 1.

Shto ne listen e deshirave Compare
65.00
Ne stok
Shto ne listen e deshirave Compare
300.00
Ne stok

Sasia minimale per "Karrig per sallone" eshte 1.

Shto ne listen e deshirave Compare

Vleresime

Nuk gjinden te dhena

Postim i ri