Paralajmerim Cookie-t perdoren ne kete faqe per te ofruar pervojen me te mire perdoruese. Nese vazhdoni, supozojme se pajtoheni te pranoni Cookie nga kjo faqe. OK

Argan Oil Absolute

16.60
Ne stok
+

Argan Absolute Oil – Përzierje sublime e vajrave luksoze me parfum sensual për kujdesin e lëkurës

Vaj i thatë për kujdesje maksimale të lëkurës,pa lënë gjurmë vajore. I pasur me 99% prejardhje bimore,vaji i arganit jep efekt kundër moshës, vaji I Macadamias dhe avocados ndihmojnë absorbimin e shpejtë për të lënë një ndjesi madhështore në lëkurë! Pa paraben,pa silikon!

APLIKIMI: Vendosni disa pika në pëllëmben tuaj dhe masazhoni fytyrën,duart,trupin për një ndjesi të pa provuar më parë.

Description

Argan Absolute Oil – Përzierje sublime e vajrave luksoze me parfum sensual për kujdesin e lëkurës

Vaj i thatë për kujdesje maksimale të lëkurës,pa lënë gjurmë vajore. I pasur me 99% prejardhje bimore,vaji i arganit jep efekt kundër moshës, vaji I Macadamias dhe avocados ndihmojnë absorbimin e shpejtë për të lënë një ndjesi madhështore në lëkurë! Pa paraben,pa silikon!

APLIKIMI: Vendosni disa pika në pëllëmben tuaj dhe masazhoni fytyrën,duart,trupin për një ndjesi të pa provuar më parë.

Reviews

Nuk gjenden postime

Shkruani nje vleresim