Paralajmerim Cookie-t perdoren ne kete faqe per te ofruar pervojen me te mire perdoruese. Nese vazhdoni, supozojme se pajtoheni te pranoni Cookie nga kjo faqe. OK

Set për dhome gjumi: Mbulesë + çarçafa 100% pambuk

Hover over an image to enlarge

Na kontaktoni per cmim
Ne stok
D10
Set për dhome gjumi Mbulesë dite: -Mbulesa: 240 x 260 -Këllëf dekorues: 50 x 70 (x2) Përbërja: mikrofibër Çarçafa për fjetje: -Këllëf jorgani: 200 x...

Set per dhome gjumi qe perfshine mbulesen dekoruese ditore me 2 kellef, si dhe komplet carcafesh shume cilesore nga pambuku.

Metodat e pageses:
   
_return_policy_title:

_return_policy

Set për dhome gjumi

Mbulesë dite:
-Mbulesa: 240 x 260
-Këllëf dekorues: 50 x 70 (x2)

Përbërja: mikrofibër

Çarçafa për fjetje:
-Këllëf jorgani: 200 x 220
-Çaraf dysheku: 220 x 240
-Këllëf jastëku (x2): 55 x 75

Përbërja: pambuk 100%

Nuk gjenden postime

Shkruani nje vleresim
Similar products
(0)
74.00 76.90 Ju ruani: €2.90
(0)
48.50 50.00 Ju ruani: €1.50
(0)
36.50 38.00 Ju ruani: €1.50
At the same price!
(0)
03

Na kontaktoni per cmim
(0)
1000000012

Na kontaktoni per cmim