Paralajmerim Cookie-t perdoren ne kete faqe per te ofruar pervojen me te mire perdoruese. Nese vazhdoni, supozojme se pajtoheni te pranoni Cookie nga kjo faqe. OK

Aparat per buke VOX

Hover over an image to enlarge

66.00
Ne stok
+
VOX BBM 1329 Fuqia: 600 W 12 programe digjitale, Kontroll automatik I procesit, Mbajtja e ngrohtesis deri ne 60 min, Timer me 13 ore para programim....
Metodat e pageses:
   
_return_policy_title:

_return_policy

VOX BBM 1329

Fuqia: 600 W 12 programe digjitale,

Kontroll automatik I procesit,

Mbajtja e ngrohtesis deri ne 60 min,

Timer me 13 ore para programim.

Sasia prej 1.5-2 L apo 700-900 g,

Mund te pregatis embelsire, xhem dhe buke te shpejt


Nuk gjenden postime

Shkruani nje vleresim