Paralajmerim Cookie-t perdoren ne kete faqe per te ofruar pervojen me te mire perdoruese. Nese vazhdoni, supozojme se pajtoheni te pranoni Cookie nga kjo faqe. OK

Blender TEFAL

Hover over an image to enlarge

42.00
Ne stok
+
BL300138 BlendForce Plast white. Blender me ene plastike dhe me sitem sigurues mbyllje Vellimi 1.5 L , 2 shpejtesi , brisçe nga inoksi Fuqia 400 W
Metodat e pageses:
   
_return_policy_title:

_return_policy

BL300138

BlendForce Plast white. Blender me ene plastike dhe me sitem sigurues mbyllje Vellimi 1.5 L , 2 shpejtesi , brisçe nga inoksi Fuqia 400 W

Nuk gjenden postime

Shkruani nje vleresim