Paralajmerim Cookie-t perdoren ne kete faqe per te ofruar pervojen me te mire perdoruese. Nese vazhdoni, supozojme se pajtoheni te pranoni Cookie nga kjo faqe. OK

Blender TEFAL

Hover over an image to enlarge

63.00
Ne stok
+
BL142A38 Mini Blender Click & taste, Ene qelqi me vellim 600 ml, me mini shtojca per grirje dhe bluarje . Teknologjia Easy-Clean e patentuar dhe brisçe...
Metodat e pageses:
   
_return_policy_title:

_return_policy

BL142A38

Mini Blender Click & taste, Ene qelqi me vellim 600 ml, me mini shtojca per grirje dhe bluarje . Teknologjia Easy-Clean e patentuar dhe brisçe celiku , 2 shpejtesi

Nuk gjenden postime

Shkruani nje vleresim