Paralajmerim Cookie-t perdoren ne kete faqe per te ofruar pervojen me te mire perdoruese. Nese vazhdoni, supozojme se pajtoheni te pranoni Cookie nga kjo faqe. OK

WHITE BLAZER DRESS

Hover over an image to enlarge

85.00
Ne stok
+
11

Produktin mund ta porosisni per masën dhe shijën tuaj.

Produkti është i gatshëm 1 javë pas porosisë online.

Metodat e pageses:
   
_return_policy_title:

_return_policy

SIZE M/L

Një dukje seksi dhe e sofistikuar në këtë fustan të zi. Fustan prej mëndafshi pa mëngë me një prerje simetrike.

Çmime promovuese vetëm për fafi.

Nuk gjenden postime

Shkruani nje vleresim